טי סנטר - חולצות מודפסות
 

עדיין מככבות: חולצות מודפסות

הדפוס הדיגיטלי שומר את החולצות המודפסות ברשימת פריטי האופנה הפופולריים ונראה שהן צפויות להישאר שם גם במהלך השנים הקרובות.

 

הדפוס הדיגיטלי מאפשר הדפסה בשיטות שונות, המבוססות על תכנים שמועברים באמצעות חיבור בין מחשב לבין מכונת הדפוס. התכנים, או ליתר דיוק המידע שמכיל את התכנים, מודפס באופן ישיר ובלתי אמצעי על גבי סוגים שונים של פריטים, בהם גם חולצות. בהמשך לכך, הדפוס הדיגיטלי שומר את החולצות המודפסות ברשימת פריטי האופנה הפופולריים.

 

חולצות מודפסות בשיטה הדיגיטלית אינן דורשות הכנה של פלטות דפוס, בדומה לדרוש בשיטת האופסט. מכניסים את החולצות אל תוך מכונת הדפוס המיועדת להדפסה על טקסטיל, והתוכן מודפס עליהן באמצעות הזרקה של דיו נוזלי אל תוך הבד עצמו.

 

ההדפסה בשיטה הדיגיטלית מאפשרת לבצע שינויים בתוכן המודפס, כך שניתן להדפיס חולצות בודדות במחיר זול יחסית. כמו כן, ניתן להדפיס על כל חולצה תוכן שונה בלי שהדבר יבוא לידי ביטוי בעלויות. בנוסף, השיטה הדיגיטלית מאפשר לייצר חולצות מודפסות בתוך מועד קצר ובהתאמה מקסימלית לדרישות הלקוח.מכונות הדפוס הדיגיטלי שמאפשרות הדפסה על חולצות מתבססות על אותה שיטה בה מדפיסים תכנים שונים על מוצרים אחרים, בהם גם מוצרי טקסטיל שונים, הדפסות אמנות על קנבס, הדפסת שלטי חוצות וכולי.

 

היצירתיות והפשטות שביצירת חולצות מודפסות, מספקות אפשרויות בלתי נגמרות של הדפסות על חולצות. בהמשך לכך, הופך פריט הלבוש הזה לאחד הפופולריים בעולם כולו ונראה שהוא צפוי להמשיך לשמור על מקומו גם בעוד שנים רבות.​

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

050-7506702