הדפסת חולצה לחתונה
 

רוב החברות המציעות שירותי הדפסה על פריטי לבוש שונים, מציעות גם הדפסת חולצה לחתונה. כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון לפני ההדפסה.

 

לא פעם, במהלך חגיגות חתונה, אפשר לראות שהחתן בוחר להחליף חולצה על מנת להתרענן אחרי שרקד באינטנסיביות. רבים מהחתנים בוחרים בחולצת טי פשוטה, או בחולצה מכופתרת דומה לזו שלבשו במהלך טקס החופה, למשל. בשנים האחרונות אפשר לראות גם חתנים שבחרו להחליף לחולצת טי עליהם מודפס איזהו מסר או הדפס משעשע שעוסק בשינוי הסטטוס ובאירועי היום המיוחד.

 

רוב החברות המציעות שירותי הדפסה על פריטי לבוש שונים, מציעות גם הדפסת חולצה לחתונה. חולצות מודפסות משמשות גימיק משעשע, שמוסיף לאווירת הכיף והשמחה ביום האירוע. רוב החברות המציעות את השירות ניתן להדפיס כמעט כל דבר על כל חולצה. כמו כן, ניתן להדפיס מספר חולצות עם מסרים או הדפסים שונים.

בהמשך לכך, על החולצה של החתן ניתן להדפיס מסר מסוים ועל החולצות של חבריו מסרים אחרים שתומכים אותו.

 

רוב החברות המציעות שירותי הדפסת חולצה לחתונה יציעו גם מספר אפשרויות לבחירת החולצה, כגון סוג הבד, הגזרה, הצבע והמידה, כמובן. כמו כן, ישנן מספר סוגי הדפסה אפשריים על טקסטיל. ככל שההדפסה איכותית יותר כך היא גם תהיה עמידה למשך זמן רב יותר. אם מעוניינים לשמור וללבוש את החולצות גם לאחר האירוע, כדאי להשקיע באיכות הבד ובאיכות ההדפסה ולבחור בכאלה שיוכלו לשמש גם לאחר החתונה. אם מעוניינים בחולצות לערב האירוע בלבד מומלץ להשקיע פחות בסעיף הדפסת חולצה לחתונה.

טי סנטר מאמרים

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

050-7506702