טי סנטר - הדפסת חולצה לאירועים
 

קראו על שתי השיטות הרווחות כיום בהדפסה על חולצות והחליטו באיזו מהן תבחרו כדי להדפיס על החולצה שלכם

בדרך להקמת עסק להדפסת חולצות לאירועים מומלץ לקבל מספר החלטות באשר למטרות ולמאפיינים. בין ההחלטות הבסיסיות שחשוב לקחת, גם זו שקשורה בסגנון ובתחומי ההדפסה. מידת התחרות שמתחוללת בשוק הדפוס בימינו דורשת לבלוט ולהציע חולצות מודפסות לאירועים עם מאפיינים אטרקטיביים על מנת למשוך לקוחות.

אחת הבחירות החשובות הנוספות היא השיטה בה מעוניינים להדפיס על החולצות והטכנולוגיות שבבסיס המכונות באמצעותן בוחרים לבצע את ההדפסות בפועל. אחת משתי השיטות הרווחות להדפסה על החולצות היא הדפסת משי. מדובר על שיטה מסורתית שמתבצעת באמצעות רשת חוטים צפופה מאוד שמניחים על גבי החולצה. השיטה הרווחת והפופולרית ביותר כיום היא שיטת ההדפסה הדיגיטלית. מדובר על שיטה חדשה יחסית, אך כזו שמתפתחת במהירות יוצאת דופן. היא מתבססת על הזרקה של דיו ישירות אל פני השטח של החולצה. להבדיל מדפוס משי, שכולל העברה של הדיו אל שטח הפנים של החולצה באמצעות חום, ההדפסה הדיגיטלית מתנהלת בהתאם לתוכן שנמצא על גבי מחשב.

בהדפסה דיגיטלית העיצוב מועבר לחולצה הישר באמצעות דיו מבוסס מים. השיטה הזו מאפשר הדפסת חולצה לאירועים במיליון צבעים ומאפשר לשלב כל תוכן באשר הוא, בין אם מדובר בצילומים בצבע מלא, שמודפסים הישר על הבד באופן מושלם ומדויק ובין אם מדובר בתוכן טקסטואלי.

השיטה הדיגיטלית מאפשרת לכל לקוח להדפיס כל עיצוב בהתבסס על תכנים שמוזנים דרך מדיה דיגיטלית כלשהי. כמו כן, לצד ההדפסה על חולצה לאירועים, ניתן להדפיס על חומרים שונים כולל פריטי לבוש, בהם כובעים, מכנסיים, גרביים, מעילים ועוד. ישנם מכונות דפוס דיגיטלי שמאפשרות הדפסה של שלטי חוצות ענקיים בגודל המתאים לכסות בניין שלהם.

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

050-7506702