טי סנטר - הדפסה על חולצות בכפר סבא
 

השימוש בחולצות עם הדפסה קיים בכל חלקי הארץ וגם בעולם. טי סנטר, חנות להדפסת חולצות בכפר סבא, מספקת חולצות מודפסות למפעלים, בתי ספר, בתי חולים ואנשים פרטיים באזור ומגיעים אליה גם מאזורים אחרים להזמין חולצות מודפסות. חולצות מודפסות יש כיום מכל הסוגים ועבור כל מטרה. חולצות, סווטשירטים ומעילים הניתנים לעובדים כבגדי עבודה הם עם הדפסות בדרך כלל של שם העסק והלוגו שלו. אפשר לראות אנשים רבים מתהלכים עם חולצות בעלות הדפסים שונים בכל מקום בארץ.

 

מי צריך את זה?

בבתי הספר, בתי החולים וקופות חולים יש הדפס על החלוקים על גבי הכיס ברוב המקרים שמציינים את שם בית הספר והסמל שלו, שם בית החולים או קופת חולים. על מדי הרופאים והסנטרים של חדרי הניתוח מצוין באותיות גדולות חדר ניתוח. אין היום כמעט בעלי עסקים, גדולים וקטנים, שעובדיהם אינם לובשים חולצות מודפסות עם שם העסק. טרנד החולצות המודפסות חצה את גבול הדורות. אפשר למצוא בארץ ובחו"ל חולצות מודפסות בכל מיני דברים מנוף במקום מסוים, חיות, דמויות מאגדות ועל בגדי ילדים ותינוקות. כמעט שאין אירוע של בר/בת מצווה ואפילו בחתונות שלא מחלקים חולצות עם מזכרת מהאירוע. בעלי חנות טי סנטר בכפר סבא מציעות ללקוחות את כל סוגי החולצות המודפסות. כמזכרת לאירוע משפחתי יש חולצות מודפסות עם תמונות המשפחה. לאירוע לרגל יובל הכסף של סבי המשפחה מנפיקים חולצות מודפסות עם תמונות כל הנכדים וכך הלאה. גם בצבא רווחת הדפסת החולצות. יחידות שמסיימות קורסים או מסלולי הכשרה מנפקות חולצות עם שם היחידה והקורס/ההכשרה שהסתיימה. אנשי מילואים רבים מחזיקים את החולצות הללו בביתם אף שאין אפשרות ללבוש אותם מסיבות כאלה ואחרות וזאת כדי לשמר את המזכרת מהצבא.

 

אם כבר חולצה מודפסת אז טי סנטר

טי סנטר הדפסת חולצות בכפר סבא מתמחה בכל סוגי ההדפסות. אפשר  להביא את הרעיון לחנות שתבצע את העבודה במקצועיות ובמהירות. ככל שמספר החולצות עולה כך יורד המחיר. לקראת פתיחת שנת הלימודים זוכה טי סנטר בעבודה רבה וכדי להספיק את הכנת כל החולצות הנדרשות כדאי להביאן לחנות כמה שבועות טרם פתיחת שנת הלימודים. 

 

קראו גם על הדפסת חולצות >>

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

050-7506702