טי סנטר - הדפסה על חולצות בהרצליה
 

בשנים האחרונות הפכה חולצה עם הדפסה כמתנה מבוקשת. הדפסה על חולצות בהרצליה עם שמות של חברות מהווה מתנה נחמדה ויש בה גם משום הפרסומת. לצד הברכה המותאמת יש את שם החנות בה התקיימה ההדפסה. כבר זמן רב שחיילים שמסיימים מסלול יחידתי, קורס או עומדים בפני שחרור מזמינים מטי סנטר חולצות מודפסות עם פרטי האירוע. בדרך כלל הוא מלווה בסמל היחידה, מה שמהווה עבור החייל מזכרת מתקופה מסוימת מהשרות שלו. הדפסה על חולצות בהרצליה לחניכי תנועות הנוער נעשית כבר שנים רבות. לכל תנועה יש את הסמל שלה. כדי להעניק לאירוע גיוון מרבים בעלי השמחה לפנות לחברת טי סנטר כדי להזמין חולצות או כובעים עליהם מודפס משהו משעשע כמו על חולצת חתן "אני החתן הראשון במשפחה".

 

מי היא חברת טי סנטר?

טי סנטר היא החברה המובילה בהדפסת חולצות במרכז הארץ. יש לה מספר סניפים בהם  חנות הדפסה על חולצות בהרצליה. טי סנטר מתמחה בהדפסת חולצות עבודה, בתי ספר, סיום קורסים וכן הלאה. עבודת ההדפסה נעשית בצורה מקצועית ואיכות העבודה היא מהטובה בעולם. כל חומרי הגלם נבחרים בקפידה ומותאמים לכל הלקוחות. טי סנטר היא גם החברה המדפיסה למספר רב של קייטנות על גבי חולצות הילדים עם פירוט שם הקייטנה מאחור ועל גבי הכיס סמל המעיד על עיר הקייטנה. ההתמחות של טי סנטר אינה נגמרת בהדפסה על חולצות וכובעים, בגדי עבודה וחולצות מתנה. טי סנטר מדפיסה גם על כוסות ותיקים בהתאם להזמנת הלקוח. הדפסה על חולצות בהרצליה נותנת ללקוחות את האפשרות להדפיס את תמונות הילדים  והנכדים כדי להעניק את החולצות לסבים וסבתות לאירוע מסוים.

 

למה דווקא טי סנטר?

ניתן לעיין בקטלוג של חברת טי סנטר בו מפורסמות כל עובדות ההדפסה של החברה. יש את כל פרטי הסניפים ובתי העסק בו ניתן לעשות הדפסות ובכלל זה הדפסה על חולצות בהרצליה. מעצם קיום טי סנטר במרכז הארץ מספר הלקוחות הפונים אליה לביצוע הדפסות על חולצות ופריטים אחרים הוא גדול. מספר בתי החולים בסביבה, קופות חולים ומעונות מגדילים את מספר הלקוחות. 

 

קראו גם על הדפסת חולצות בפתח תקווה >>

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

050-7506702